Výsledky turnajů 2016

24 hodin v nohejbale trojic

Ve dnech 18.-19. 3. 2016 se uskutečnil již XIV. ročník tohoto velmi fyzicky náročného turnaje.
V místní sportovní hale se sešlo 7 týmů z širokého okolí.
I když je to turnaj velice náročný, některé týmy si jej oblíbily a jezdí sem již od I. ročníku.
Zázemí, strava, super kolektiv a spousta krásných cen na tento turnaj láká nohejbalové amatéry, juniory ale také ligové hráče.
Hrají zde i ženy a jejich tým doplňují muži.
SK Skalka pro letošní rok nasadila dva týmy. Za celý turnaj se odehrály tři tabulky.
Na klidný průběh turnaje dohlíželi pořadatelé a o vzornou obsluhu se staraly jejich ženy.
Pořadatelé děkují kuchařkám ze školní jídelny za přípravu chutného oběda.
Výsledky: 1.místo Čunín, 2.místo Mix Boskovice, 3.místo Přerov

Memoriál Viléma Bušiny v nohejbale trojic

Letošní již 23. ročník toho turnaje se konal 14. 5. 2016 v areálu SK Skalka.
Tohoto turnaje se zúčastnilo 11 mužstev. Hrálo se na dvou hřištích a to v areálu SK Skalka a na hřišti TJ Sokol.
Zápasy byly napínavé a oko diváka si přišlo na své.
Vítěz může být ale jen jeden a tím se stal po dlouhých 11 letech tým SK Skalka ve složení K. Škrabal, P. Škrabal a R. Ryp.
Vítěznému týmu gratulujeme.
Výsledky: 1.místo SK Skalka, 2.místo Malá Štáhle, 3.místo Čunín

Nohejbalový turnaj trojic v Borotíně

Dne 13. 6. 2016 se tým SK Skalka (M. Hýka, D. Křivánek, P. Mlčoch) zúčastnil nohejbalového turnaje v Borotíně.
Hrálo se způsobem "každý s každým".
Kluci bojovali od samého začátku, protože postupovaly pouze 4 týmy.
Postup si zajistili a nakonec si z turnaje odvezli krásné 3. místo.
Za svoji bojovnost dostali věcné ceny a každý hráč pohár. Kluci gratulujeme ke krásnému 3. místu a jen tak dál.

Milánci dvojky

Již 12. ročník tohoto turnaje uspořádali Milánek Heger a Milča Hýka.
Pozvání od kluků přijalo 10 dvojic, které se za krásného počasí sešli 18. 6. 2016 v areálu SK Skalka.
Dvojice od začátku podávaly ty nej výkony, aby si vybojovaly dobré umístění v tabulce a tím i postup do dalších bojů.
Zápasy byly vyrovnané a drama pokračovalo i ve finálových bojích o putovní pohár a hodnotné ceny.
V těžkém finále nakonec uspěla dvojice Čenda a Fabin.
Výsledky: 1.místo Čenda a Fabin, 2.místo Milča a Kuba, 3.Úsobrno

Nohejbalový turnaj Krchleby

Dne 2. 7. 2016 přijal tým SK Skalky (P.+P. Bohatcovi, L. Schuppler) pozvání na nohejbalový turnaj trojic do Krchleb.
Hned po příjezdu tým nadchl hezký sportovní areál a příjemné prostředí.
Na turnaj se sjelo 8 týmů a bojovalo se tzv. každý s každým.
V tabulce si kluci pohlídali postup a ve finálovém boji jasně vyhráli.
Z turnaje si odvezli nejen pohár za 1. místo, ale i hodnotné ceny. Gratulujeme.

Trnavské čtyřboj

Na místním hřišti se 20. 8. 2016 sešly místní spolky, aby mezi sebou bojovaly na již 7. ročníku tohoto nevšedního klání.
Po zahájení se nejdříve hrál nohejbal, který byl netradiční v tom, že síť byla ve výšce 135 cm, fotbal, který se hrál v gumácích, dále pak slalom v hokejové výzbroji se střelbou na barely s vodou.
Na závěr opět přišel hasičský útok, který svojí pestrostí pobavil a některé i potrápil.
Tým Skalky posilněn dorostenci bojoval a ve sportovních soubojích se jim vedlo velmi dobře.
Za podpory fanynek Skalky a hrstky místních diváků si vybojovali krásné 3. místo.
A kdo za tým Skalka bojoval? K. Škrabal st., K. Škrabal ml., P. Škrabal, J. Koller, M. Hýka, M. Smolík, J. Hrbata, L. Schuppler, O. Vodehnal.
Děkujeme pořadatelům za krásné sportovní zážitky, bohaté občerstvení a spolkům za hodnotné ceny.
Mrzí nás, že místní občané o tuto nevšední akci nejeví zájem a nepodpoří alespoň diváckou kulisou tuto zajímavou akci.

Rodinný turnaj

Tradiční rodinný turnaj se uskutečnil 10. 9. 2016 a nutno podotknout, že lepší počasí na turnaj ani nemohlo být.
Sešlo se 11 týmů. Po odehraných zápasech o umístění v tabulkách, se hráči vrhli do dalších bojů.
Bylo se opravdu na co dívat a turnaj byl napínavý až do finálových soubojů.
Boje o umístění na bedně se nakonec hrály na 3 sety a oko diváka si přišlo na své.
Děkujeme všem rodinným příslušníkům za podporu a bohaté občerstvení.
Výsledky: 1.místo rodina Bohatcova, 2.místo rodina Rypova, 3.místo rodina Schupplerova

Nohejbalový turnaj v Rozstání

Dne 24. 9. 2016 proběhl nohejbalový turnaj trojic v Rozstání.
Ranní nízké teploty nakonec vystřídalo sluníčko a z tohoto pohledu se turnaj velmi vydařil.
Celkem se sešlo vyrovnaných 10 týmů, které nejprve bojovaly o umístění ve skupinách a následně byly nasazeny do pavouka.
Turnajové první místo obhájili borci z Moravská Třebové.
Zástupci Skalky, ve složení R. Ryp, K. Škrabal a J. Hrbata skončili na krásném druhém místě.

MHD CUP v nohejbale trojic

Dne 12. 10. 2016 se v místní sportovní hale uskutečnil již II. ročník tohoto nohejbalového turnaje.
Tým SK Skalka to neměl daleko a tak pozvání na tento turnaj s radostí přijal.
Na turnaj se sjelo celkem 8 týmů z blízkého okolí. Hrálo se systémem "každý s každým" a následně nejlepší čtyři postoupily do pavouka.
Tým SK Skalky neponechal nic náhodě a po vzájemných zápasech postoupil do bojů o umístění.
S postupem času k nim přibývali jejich soupeři a bylo jasné , že boje o celkové umístění nebudou jednoduché.
O umístění na bedně začali bojovat s Beckham teamem.Zápas to byl napínavý, vyrovnaný a hrál se na tři sety.
Bohužel naši kluci nakonec podlehli.
Vzápětí je čekal boj o třetí místo s HABA týmem, kde se jim dařilo více a skončili tak na 3. místě.
Výsledky: 1.místo Boršov, 2.Místo Beckham team (R. Ryp, M. Hýka, T. Makrlík), 3.místo SK Skalka (L. Schuppler, K. Škrabal, J. Hrbata)

Vánoční losovaný turnaj v nohejbale trojic

Letošní vánoční losovatelný turnaj v nohejbale trojic se konal 17. 12. 2016 v místní sportovní hale.
Mrazivé počasí vyhnalo do haly 21 převážně místních borců, kteří čekali na šťastnou ruku pořadatele, jaké spoluhráče budou mít v týmu.
Nutno říci, že letos se opravdu podařilo vylosovat vyrovnané trojice.
Hráči neponechali nic náhodě a perfektní výkony podávali už od samého začátku.
Postup z tabulky si zajistili jen opravdu ti nejlepší a ty čekal opravdu těžký boj o umístění na bedně.
Po velkém třísetovém boji nakonec získal krásné 3. místo Jirka ,Olda a Čahy.
Napětí, drama a velký boj se čekal ve finálovém souboji. Ten nakonec vyhrál tým ve složení Kondor, Kouba, Karlos, nad Laďou, Jirkou a Fabinem.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky