Výsledky turnajů 2014

Turnaj Velké Opatovice 22.3.2014
Třetí březnovou sobotu jsme tradičně vyrazili na vol. turnaj do Velkých Opatovic. Turnaj se koná pod záštitou místního starosty a SK Skalka je již pravidelným účastníkem. Letos jsme jeli ve složení Roman, Rosťa, Dušan, Lenka, Jarka a Petra. Celkem hrálo na jednom hřišti pět teamů - Young team, Tygři, Městečko Trnávka, Konice a Tišnov. Nízký počet družstev umožnil hrát celé sety a všichni si tak zahráli dostatečně. Po vyrovnaných zápasech jsme skončili na pěkném třetím místě, a to i přes to, že jsme hráli buď v pěti hráčích nebo v všesti, ale se třemi ženami současně na kurtu. První místo vyhráli volejbalisté z Tišnova,hned za nimi pak skončil Young team z Opatovic. Při vyhlášení jsme získali pohár a balíček, který jsme rozdělali následující den odpoledne u "Marty", kde jsme celý turnaj ještě jednou zhodnotili a zároveň se také nachystali na další turnaj konaný hned za týden u nás v hale.

Turnaj Vítání jara - Městečko Trnávka 29.3.2014Poslední březnovou sobotu jsme uspořádali již osmý ročník volejbalového turnaje u nás v hale nazvaný "Vítání jara". Po loňské rekordní účasti 13 družstev se nás letos sešlo tak akorát 10 teamů. Přijeli k nám volejbalisté z Moravské Třebové, Vranové Lhoty, Březové, Jevíčka, Dubicka, Brna, Loštic i Velkých Opatovic. Ve dvou skupinách hrál každý s každým na dva hrané sety a postupovali vždy tři nejlepší. Díky dobré hře a i objektivně šťastnému losu jsme se umístili první ve skupině a automaticky tak postoupili přímo do semifinále. Nadějnou pozici jsme však neudrželi a skončili těsně pod stupni vítězů na celkovém čtvrtém místě. První místo vyhrál team Šup šup, druzí byli z Loštic a třetí skončila Vranová Lhota. Po vyhlášení a předání cen jsme se přesunuli na "trnavský grunt", kde jsme ještě besedovali do ranních hodin. Těšíme se na další ročník!

Voleyball Cup - Městečko Trnávka 24.5.2014Dne 24.5.2014 jsme uspořádali již osmý ročník Voleyball Cupu. Po loňské účasti 10 teamů se letos sešlo "jenom" 7 družstev. Poslední dobou však ubylo v okolí turnajů, nehlásí se do nich již tolik teamů a tak jsme byli rádi i za sedm družstev. Přijeli hráči ze Zábřehu, Vranové Lhoty, Loštic, Moravské Třebové, Brna a Tatenic. Skalka postavila pouze jedno družstvo, které reprezentovali Dušan, Rosťa, Olda, Vašek, Lenka a Petra. Roman plnil zodpovědně po celý den funkci rozhodčího a Jaruška obsluhovala všechny žíznivce a hladové krky. Počasí turnaji po celý den až na jednu menší bouřku velice přálo. Systém každý s každým byl nejspravedlnější a po velmi dobrých výkonech si první místo odvezli volejbalisté z Vranové Lhoty. Druhá příčka putovala do Zábřehu a bronz zůstal v Městečku Trnávce. Po vyhlášení a předání cen jsme ještě poseděli u ohně, kde Dušan hrál na kytaru. Sejdeme se zase za rok!

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky