Nohejbalový turnaj v Jevíčku

Dne 11. 2. 2017 se uskutečnil nohejbalový turnaj na Žlibkách v Jevíčku.
Městečko Trnávka byla zastoupena na tomto turnaji hned dvěma týmy.
Za tým SK Skalka bojoval (M.Hýka, J. Toman, D. Křivánek) a Mix Městečko Trnávka byl ve složení (J. Koller, O. Vodehnal, J. Dražil).
Hrálo se ve dvou skupinách a oba naše týmy svoji skupinu vyhrály. Nakonec se oba týmy potkaly ve finálovém souboji.
Po urputném boji nakonec celý turnaj vyhrál Milča, Kuba a David.
Kluci si z turnaje odvezli nejen putovní pohár, ale i spoustu hodnotných cen.
Aby těch dobrých zpráv nebylo málo, tak D. Křivánek zvaný "Kondor" si z turnaje odvezl pohár za nejlepšího smečaře.
Gratulace míří i k druhému týmu a všem přejeme spoustu dalších sportovních úspěchů.

Nohejbalový turnaj v Roudce

Dne 29. 4. se uskutečnil nohejbalový turnaj dvojic v Roudce.
Turnaje se zúčastnilo 8 týmů, z toho dva reprezentovaly SK Skalku (K. Škrabal ml., J. Koller) a (M. Heger, D. Křivánek).
Každý tým si pohlídal svůj postup z tabulky a po vyřazovacích bojích v pavouku se oba týmy sešly ve finále.
Úspěšnější byl nakonec tým ve složení Milánek a David.
Oběma zástupcům Skalky patří velká gratulace.

Memoriál Viléma Bušiny v nohejbale trojic

Letošní první venkovní nohejbalový turnaj, který SK Skalka uspořádala se konal 13. 5. 2017 a jednalo se již o XXV. ročník tohoto turnaje.
Pozvání od pořadatelů přijalo 10 mužstev.
Celý turnaj se odehrál za příjemného počasí v krásném prostředí areálu SK Skalky.
Hned po zahájení se rozpoutaly boje o co nejlepší umístění v tabulkách.
Barvy SK Skalky hájili (K. Škrabal, P. Škrabal, O.Vodehnal).
Jejich snažení bylo bohužel přerušeno ve čtvrtfinále a tím pro ně tento turnaj skončil.
I bez jejich účasti to však byla i nadále krásná nohejbalová podívaná.
Výsledky: 1.místo Čunín, 2.místo Boršov, 3.místo Bohatci

Nohejbalový turnaj trojic v Gruně

Dne 27. 5. 2017 se uskutečnil I. ročník memoriálu "Sáši Křivánkové" v nohejbale trojic.
Pozvání od našich kamarádů z Gruny přijal tým SK Skalky ve složení ( K. + K. Škrabalovi, J. Koller) s velkou radostí, neboť v krásném areálu a za krásného počasí se nám v Gruně vždy daří.
Letos tomu nebylo jinak a tak náš tým podával ty nej výkony od samého začátku.
Taktika se jim vyplatila a všechny svoje soupeře nechali za sebou.
Tým SK Skalky si odvezl z Gruny nejen pohár za 1. místo, ale i spoustu cen a hezkých zážitků.
Velké díky patří pořadatelům za uspořádání této vzpomínkové akce.

Nohejbalový turnaj "50 +" v Rozstání

Dne 3. 6. 2017 se nám všem dobře známý tým "50 +" ( L. Schuppler, O. Vodehnal, J. Dražil) zúčastnil tohoto oblíbeného turnaje.
Na tento turnaj se sjelo 5 týmů a náš tým od začátku věděl, že to nebude jednoduché - stála před nimi obhajoba prvenství z minulého roku.
V hezkém prostředí "palírny" se náš tým nakonec probojoval až do finále.
Tam ale bohužel nestačil na rivaly z Pavlova a obhajoba 1. místa se nezdařila.
I tak patří všem velká gratulace za krásné 2. místo.

Nohejbalový turnaj ve Svitavách

Dalšího nohejbalového turnaje se tým SK Skalky zúčastnil 10. 6. 2017 ve Svitavách.
Tým ve složení (K. Škrabal, P. Škrabal, R. Ryp ) se tohoto turnaje zúčastnili poprvé a tak jeli s velkým očekáváním, co je bude čekat.
Bohužel počasí turnaji moc nepřálo a tak se zahajovalo ve sportovní hale.
Turnaje se zúčastnilo 8 týmů z širokého okolí, se kterými se náš tým potkal poprvé.
Kluci od začátku bojovali, neponechali nic náhodě a zajistili si postup do čtvrtfinále.
Tam bohužel narazili na silnějšího soupeře z Dalečína, se kterým prohráli a tím jejich cesta turnajem skončila.
I tak klukům patří dík za reprezentaci SK Skalky.

Milánci dvojky

Tak jako každý rok i letos uspořádali naši dobře známí "Milánci" (Milik Heger a Milča Hýka) již 13. ročník nohejbalového turnaj dvojic.
Do areálu SK Skalka přijalo pozvání deset dvojic, které se již mnohokrát na tomto turnaji střetly.
Žádná dvojice neponechala nic náhodě a hrála co nejlépe, aby si pohlídala nejlepší místo pro postup do pavouka.
Vyřazovací souboje v pavouku byly velmi napínavé a mnohdy je rozhodl až třetí set.
Do finále se nakonec probojoval tým zvaný RoPa (Ryp R., Škrabal P.), proti nim nastoupil tým HabaĎJura (J. Hrbata, P. Bohatec).
Úspěšnější byl nakonec tým HabaĎJura.
Kluci touto cestou děkují všem zúčastněným za klidný průběh turnaje a velké díky patří společnosti HECKL za sponzorské dary.

Rodinný turnaj

Letošní tradiční turnaj v nohejbale rodinných příslušníků se uskutečnil 16. 9. 2017 a bohužel nám počasí vůbec nepřálo.
Deštivý den se nejvíce projevil na povrchu hřiště.
Ani to však hráče neodradilo a hned od začátku se vrhli se do bojů o co nejlepší výsledek.
V takto nepříznivém počasí a těžkém terénu se smazal rozdíl mezi lepším a horším týmem.
Po odehraných zápasech ve skupinách přišel na řadu pavouk, který do bojů o bednu poslal týmy: Vodehnalovi, Škrabalovi, MakrHýci, Bohatcovi.
O 3. místo nakonec bojovali MakrHýci a rodina Vodehnalova, která nakonec místo na bedně vybojovala.
V boji o pohár se utkala rodina Bohatcova a Škrabalova.
I přesto, že Bohatci měli ve svém týmu ženu, tak Škrabalům nedali nic zadarmo a turnaj vyhráli.
Pohár pro vítěze turnaje pozvedli nad hlavy už po druhé. Blahopřejeme.
A jaké bylo složení úspěšných týmů?
Bohatcovi (Ilona Dibelková, Hickl Michal, Bohatec Pavel), Škrabalovi (Škrabal Pavel, Škrabal Karel st. + ml., Koller Jiří), Vodehnalova (táta a synové).
Velké poděkovaní patří všem rodinám, které počasí neodradilo a turnaje se zúčastnily.

Čtvrtkový turnaj v nohejbale

Pro některé ne-oblíbený turnaj se odehrál 23. 9. 2017 v areálu pálenice v Rozstání.
Ani tomuto turnaji počasí nepřálo a to se projevilo na počtu startujících týmů, kterých bylo pouze pět.
I tak to byl turnaj pro některé hrající velmi těžký a dlouhý.
Barvy trnavského nohejbalu jeli hájit (P. Bohatec, M. Hickl, P. Škrabal).
Klukům se dařilo po celý turnaj a nakonec svoje vítězné tažení dotáhli až do konce a celý turnaj vyhráli.
Gratulujeme k výhře.

MHD CUP

Dne 11. 11. 2017 se uskutečnil v místní sportovní hale VI. ročník tohoto halového turnaje v nohejbale trojic. Pozvání od kluků přijalo 8 převážně přespolních týmů. Hrálo se systémem každý s každým. Tomu odpovídaly i jednotlivé zápasy, kdy si hráči nic nedarovali zadarmo. Velkým lákadlem porazit soupeře a vyhrát byl i hezký pohár a hodnotné ceny pro každý tým. A jak to dopadlo? 1.místo - Boršov, 2. místo - Krchleby mix, 3. místo - Beckham team

Vánoční losovaný turnaj

Ještě před Vánocemi uspořádala SK Skalka (ne)tradiční turnaj v nohejbale trojic. Tento turnaj se uskutečnil 16. 12. 2017 v místní sportovní hale. Předvánoční shon vyhnal do haly 21 borců, kteří s napětím sledovali losování svých parťáků do týmu. Turnaj je zajímavý především tím, že ruka pořadatele určí, kdo s kým bude hrát. I letos vzniklo sedm zajímavých a vyrovnaných týmů. Po urputných bojích tento turnaj nakonec vyhrál tým ve složení Haba (Bohatec P.), Profesor (Hrbata J.) a Kondor (Křivánek D.). Děkujeme všem, kteří se turnaje zúčastnili a v příštím předvánočním čase se zase budeme těšit.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky